معرفی ژورنال IJSER و پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال

 

ثبت سفارش

معرفی ژورنال IJSER و پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال


ISSN: 2229-5518
WebSite: www.ijser.org
Impact Factor: NA

ژورنال بین المللی تحقیقات علمی و مهندسی International Journal of Scientific & Engineering Research

ژورنال IJSER به صورت دسترسی آزاد برای تعداد زیادی از مقالات با کیفیت بالا می باشد که به بررسی و انتشار مقالات در تمام زمینه های مهندسی و فناوری می پردازد.

دانشمندان و مهندسانی که به فعالیت های تحقیقاتی می پردازند می توانند از این انجمن برای انتشار مقالاتشان بهرمند شوند.

ژورنال IJSER به انتشار مقالات علمی ،مجلات علمی و غیره می پردازد.مقالات منتشر شده توسط این ژورنال به صورت آنلاین قابل دسترس می باشند ،از این رو مقالات بطور آزادانه می توانند برای توسعه علم و فناوری مورد استفاده قرار گیرند.این ژورنال به صورت ماهانه و در سال 12 بار منشر می شود.

ijser

روند انتشار مقاله پس از ارسال آنلاین و پذیرش مقاله آغار می شود بدین منظور نویسندگان می توانند مقاله های پژوهشی اورجینال و مقالات تحقیقاتیشان را ارسال نمایند.قابل ذکر است که روند بررسی دقیق مقاله در عرض 12-9 روز ،بسته به تعداد مقالات در حال بررسی ،زمان می برد.

ارسال همزمان مقاله به ژورنال IJSER و به مجله دیگرممکن نمی باشد.در واقع نویسنده باید تعهد بدهد که مقاله ای که به ژورنال IJSER ارائه می دهد منتشر نشده باشد و یا برای انتشار به ژورنال دیگر فرستاده نشده است.(به طور همزمان )

نحوه ی  ارسال مقالات در ژورنال IJSER :

  • ارسال دست نوشته های خود را به صورت آنلاین در سایت IJSER.org از طریق گزینه ارسال آنلاین یا online submission
  • ارسال e-mail به سردبیر ژورنال IJSER به آدرس الکترونیکی ذکر شده

میزان هزینه ی انتشار مقاله در ژورنال IJSER :

به منظور انتشار مقاله مبلغی از نویسنده دریافت می شودکه این هزینه برای نشر و داوری مقالات صرف می شود .میزان هزینه ها به شرح زیر می باشد.

  • نویسنده عادی 65 یورو (در فرمت دو ستون IJSER)
  • دانشجویان و پژوهشگران scholars ،45 یورو (نیاز به ارائه شناسه مدرک برای ارتباط با موسسه علمی)

روش پرداخت هزینه چاپ در ژورنال IJSER:

در حال حاضر نویسندگان استرالیا /چین / هند / نیوزلند /تایلند / نیجریه /ایران /عراق /بنگلادش می توانند به صورت آنلاین و از طریق debit/credit card و یا کارت های اعتباری هزینه ی انتشار مقاله را بپردازند.اگر برای دریافت این کارت ها هنوز اقدام نکردید و یا نیاز به شارژکارت اعتباری خود دارید اینجا کلیک کنید

با توجه به نوسانات تبدیل ارز به یورو ،هزینه ثبت نام به عنوان استاندارد 87 دلار آمریکا و به عنوان دانشجو/پژوهشگر scholar 65 دلار آمریکا گرفته شده است.

به اطلاع میرساند تمام فعالیهای پاوردیتا به جز سایر حواله ها تا زمان راه اندازی سایت جدید Firstpay موقتا غیر فعال میباشد.در صورت نیاز به پشتیبانی با ایمیل [email protected] در تماس باشید
Real Time Analytics