معرفی نشریه HRMARS

 

ثبت سفارش

معرفی نشریه HRMARS


ISSN: NA
WebSite: www.hrmars.com
Impact Factor: NA

انجمن پژوهش علمی مدیریت منابع انسانی Human Resource Management Academic Research Society

نشریه HRMARS ،یک سازمان تحقیقاتی علمی است که مبتنی بر سود و منفعت نمی باشد.هدف این نشریه شناسایی ،بررسی و پرورش سرمایه فکری انسانی در زمینه های آموزش و پرورش و مدیریت کسب و کار ،علوم اجتماعی و علوم انسانی است.

تلاش این نشریه ارتقای علمی محققان و مشارکت ارزشمندشان با ارائه دادن یک پلت فرم الکترونیکی می باشد که در آن می توانند تحقیقات و همکاری های خود را به منظور داشتن خوانندگان بیشتر منتشر کنند.

نشریه HRMARS به دنبال حس رضایتمندی برای ایفای نقش در توسعه مهارت های آموزش ، پژوهش ،رهبری و مدیریت دانش نه تنها در میان اعضای خود بلکه در بین کاربران می باشد.

تکلیفی که نشریه HRMARS به عهده گرفته است ،ایجاد و توسعه دایرکتوری از انتشارات الکترونیکی علمی می باشد که در زمینه آموزش و کسب و کار مدیریت ،علوم اجتماعی و علوم انسانی فعالیت می کند.این نشریه با ارئه یک پلت فرم بین المللی باعث ارتباط و همکاری روشنفکران و دانشمندان و پژوهشگران برای مدیریت موثر دانش شده است.

اهداف نشریه HRMARS :

  • ایجاد آگاهی بیشتر در زمینه علوم مدیریت و اجتماعی
  • ارائه دادن یک پلت فرم به دانشجویان و محققان که در آن به تعامل دانش و علوم بپردازند.
  • فراهم نمودن امکانی که تحقیقات نویسندگان در جهان به رسمیت شناخته شوند.
  • به منظور راحتی و سهولت محققان و دانشمندان در پیدا کردن تیم تحقیقاتی خود نشریه HRMARS نهادهای بین المللی پژوهش ، سازمان ها ، موسسات سرمایه گذاری و دانشگاه ها و سازمان های مالی را در یک پایگاه اطلاعاتی ارائه می دهد.
  • از دیگر اهداف ایت نشریه به اشتراک گذاری دانش در سمینارهای مختلف – کارگاه ها و کنفرانس ها برای توسعه و پیشرفت دانش جامعه است.

فرآیند بررسی در نشریه HRMARS چگونه می باشد؟

تمام مجلات منتشر شده توسط این نشریه مجلاتی هستند که توسط هیئت تحریریه و اعضای واجد شرایط بررسی و کارشناسی شده اند.

اعضای هیئت تحریریه و یا داوران واجد شرایط و ویرایشگران ،نسخه های خطی را بررسی می نمایند و تلاش می شود که نتیجه بازبینی و بررسی نسخه خطی در عرض سه هفته به نویسندگان اعلام شود.

این نشریه در حال تلاش برای انتشار مقاله در فاصله 4 هفته پس از ارسال مقاله توسط نویسنده می باشد.

 

به اطلاع میرساند تمام فعالیهای پاوردیتا به جز سایر حواله ها تا زمان راه اندازی سایت جدید Firstpay موقتا غیر فعال میباشد.در صورت نیاز به پشتیبانی با ایمیل [email protected] در تماس باشید
Real Time Analytics