انجمن بین المللی The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience

فعالیت انجمن بین المللی IAESTE برای بورس دانشجویان به صورت مستقل ،غیر انتفاعی و غیر سیاسی می باشد.این سازمان دانشجویان را برای یادگیری دانش های اولیه،مهندسی و هنر های کاربردی آماده می کند.دانشجویان جهت آموزش می توانند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند.دانشجویان بسیار با انگیزه در پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت فعالیت می کنند و کارفرمایان نیز بسیار ماهر هستند.این سازمان بیش از 4000 کارآموز هرساله در سراسر جهان جابجا می کند و بیش از 80 کشور در سراسر جهان در این پروژه شرکت نموده اند.

این انجمن در ژانویه 1948 در امپریال کالج لندن تاسیس شد.این سازمان به نمایندگی و با توافق 10 کشور اروپایی آغاز به کار کرد و از زمانی که آغاز به کار کرده بیش از 350000 دانشجو در سراسر جهان تبادل کرده است و همچنین این سازمان نقش کلیدی ای در پیشرفت و پژوهش مهندسان و دانشمندان جوان دارد.

شرکت های IAESTE:

QREER: یک شرکت قابل اعتماد برای استخدام (کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری)فنی و حرفه ای است و مطابق با درخواست متقاضی برای یک موقعیت در سراسر اروپا جستجو می کند.

INOMICS : به توسعه فرصت های شغلی می پردازد و به دانشجویان و محققان کسب و کار و اقتصاد کمک می کندو در علوم اجتماعی بهترین فرصت ها را برای رسیدن آنها به اهداف علمی و حرفه ای ایجاد می نماید.

Wanhua:این شرکت برای ارائه به مشتریان با ارزش ،ایجاد فرصت برای کارکنان ،ثروت برای سهامداران و همچنین برای ساختن یک دنیای شگفت انگیز برای بشریت ایجاد شده است .

Dealsport : هدف این سازمان اتصال مردم و برند ها ،برای صرفه جویی در پول و پرداخت می باشد.

علاقمندان به اطلاعات بیشتر می توانند به سایت  www.ieaste.org مراجعه نمایند.

به اطلاع میرساند تمام فعالیهای پاوردیتا به جز سایر حواله ها تا زمان راه اندازی سایت جدید Firstpay موقتا غیر فعال میباشد.در صورت نیاز به پشتیبانی با ایمیل [email protected] در تماس باشید
Real Time Analytics