X
 •  

  شرکت دانش پژوهان جوان با نام تجاری پاوردیتا فعالیت رسمی خود را از سال 1390 در مرکز رشد دانشگاه سراسری زنجان آغاز نمود و با ارایه خدمات ارزی(به عنوان یکی از خدمات شرکت) به دانشجویان و اساتید سراسر کشور توانست در همان سالهای نخست اعتماد بیش از 5 هزار نفر از اساتید و دانشجویان کشور را جلب نماید.و هم اکنون در حال ارایه خدمات به بیش از 13 هزار مشتری حقوقی/حقیقی میباشد.

  با توجه به احساس نیاز جدی به حل مشکلات ارزی نه تنها برای اساتید و دانشجویان بلکه برای تمامی اقشار جامعه همچون تجار,بازرگانان,شرکتها …. پاوردیتا خدمات خود را برای تمامی افراد و شرکتها و سازمانها گسترش داده است.با توجه به اینکه شرکت دانش پژوهان به عنوان یک شرکت دانش بنیان در مرکز رشد دانشگاه سراسری زنجان مستقر میباشد و همچنین دارای یک دفتر تحقیق و توسعه در کرج میباشد,روشهای جلب اطمینان به آن با توجه به اهمیت آن برای مشتریان بسیار راحت میباشد.

  نماد اعتماد:

  برای مشاهده نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن روی لینک زیر کلیک نمایید:

  اینجا را کلیک نمایید

  استعلام از دانشگاه:

  امکان استعلام تلفنی و یا حظوری از دانشگاه سراسری زنجان در مورد شرکت  وخدمات آن برای مشتریان عزیز بلامانع میباشد

  همچنین با مراجعه به لینک زیر میتوانید نام شرکت و مدیر عامل را در این لیست مشاهده نمایید (آخرین شرکت در لیست)

  مراجعه حضوری:

  شرکت دانش پژوهان جوان آمادگی دارد تا مشتریان عزیز بتوانند به دفتر کرج و دفتر زنجان (با هماهنگی قبلی) این شرکت مراجعه نمایند و به صورت حظوری بتوانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

  به اطلاع میرساند تمام فعالیهای پاوردیتا به جز سایر حواله ها تا زمان راه اندازی سایت جدید Firstpay موقتا غیر فعال میباشد.در صورت نیاز به پشتیبانی با ایمیل [email protected] در تماس باشید
  Real Time Analytics